Aktualności

Segreguj odpady - plakat www small

Z przyjemnością prezentujemy nową szatę graficzną strony internetowej Biura Podróży AS PAK. Od teraz poszukiwania wakacji marzeń będą jeszcze przyjemniejsze i prostsze. Dzięki responsywności możecie swobodnie przeglądać stronę www.wakacje.aspak.pl na swoich urządzeniach mobilnych.

strona bp as pak

LOKAL SAMI SWOI, KTÓREGO JESTEŚMY GOSPODARZEM WCIĄŻ ZDOBYWA WIĘKSZĄ POPULARNOŚĆ I ZAUFANIE W KONINIE I OKOLICACH.

W głównej mierze dzięki usługom cateringowym, na które kładziemy spory nacisk. Przez ostatnie 2 miesiące swą obecnością kulinarną zaznaczyliśmy kilka ciekawych i ważnych miejsc i wydarzeń lokalnych. Między innymi Targi Energetyczne, które odbywały się w Konińskim PWSZ, na które przygotowaliśmy ok 5000 kanapek (i nie tylko). Podczas Dziecięcego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca, który również odbywał się w Koninie żywiliśmy przez 4 dni około 120 dzieci stacjonujących w O. W. Przystań Gosławice. Poza tym kilka pikników i imprez integracyjncyh w terenie (catering), a także kilka komunii świętych w naszym lokalu utwierdziły nas, iż idziemy w dobrym kierunku.

Smacznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

LOGO Lokal SAMI SWOI b

Menu Świąteczne - sprawdź

Nie masz czasu na przyrządzanie świątecznych potraw, a spodziewasz się gości?

Cenisz sobie komfort i wygodę?

Chcesz odciążyć swoją mamę/babcię lub inna bliską osobę?

Sprawdź naszą propozycję potraw wigilijnych – TO SIĘ OPŁACA!

więcej>

Dodatkowe informacje

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. ...więcej.